Ahoj! Chci vám prozradit své tajemství, které mě trápí už několik měsíců.
Všechno to začalo, když jsem se rozhodla stát se šéfovou milenkou.
Na služební cestě se prostě děly věci.
Je to velmi noblesní, milý a hodný člověk.
Seděli jsme v hotelovém baru a pravděpodobně pod vlivem vypitého alkoholu se emoce rozproudily.
V jednu chvíli se ke mně naklonil a políbil mě a já se celá rozechvěla – bylo to tak příjemné.
Šli jsme k němu do pokoje a dva dny jsme odtamtud neodešli.
Takhle to pokračovalo celé roky a nikdo si ničeho nevšiml.
V práci jsme byli ideální tým – on – přísný, ale spravedlivý šéf, já – kolegyně, která byla vždy připravená každému pomoci.
Pak se stala chyba, která všechno změnila.
Jednoho večera po práci jsme se rozhodli, že půjdeme do jeho vily, abychom si dopřáli pár laskomin a pak se vrátili domů.
Bohužel se spustil prudký déšť a my jsme na zpáteční cestě uvízli.
Styděli jsme se, nestyděli, vymýšleli jsme si výmluvy a lži, abychom to řekli rodinám, ale otázka byla, koho vzít s sebou.
Pak si šéf vzpomněl na svého známého, ředitele vinařské firmy, který měl osobní džíp, a rozhodl se ho požádat o pomoc.
Ten okamžitě přijel a problém vyřešil.
Trval však na tom, abychom se šli napít z jeho sbírky.
Nemohli jsme našeho „zachránce“ odmítnout.
Sedli jsme si ke stolu a po druhé láhvi kvalitního a drahého alkoholu mě začal vinař osahávat.
A můj šéf už od únavy a požitého alkoholu neviděl.
Když jsem se toho nestydatého muže zeptal, jestli se za svého přítele nestydí, vydíral mě a řekl, že když se ozvu, řekne, že jsem ho sváděl.
Vydíral mě, abych se také stala jeho milenkou.
Momentálně jsem milenkou dvou a nevím, co mám dělat.
Tato skutečnost mě trápí a přemýšlím, jak si uspořádat život.
Prosím, poraďte mi.







