Ve svých 58 letech jsem se rozhodla najít muže na seznamce. Popíšu, co se stalo na dvou schůzkách s různými muži.
Je mi 58 let. Můj syn už má vlastní rodinu a čas od času mě navštěvuje. Můj manžel mě předtím opustil kvůli jiné, ačkoli k tomu nebyl absolutně žádný důvod.
Obecně řečeno jsem byla 8 let sama, dokud mě to nezačalo nudit, pak jsem se rozhodla najít internetové seznamky.
Ano, byl to špatný nápad hledat spřízněnou duši na internetu, ale za pokus to stálo!
Našla jsem si seznamku. Vypadala slušně a lidé byli přátelští.
Chodila jsem s Alexem. Podle fotek vypadal slušně, ale poskytl o sobě jen velmi málo informací. Věděla jsem jen, že je o tři roky starší než já.
Potkali jsme se a já si hned všimla, že je z něj prostě cítit vodka! Nelíbilo se mi to, ale ještě chvíli jsem pokračovala v dialogu.
Zhodnotila jsem jeho vzhled. Přišel ve falešné “pseudo-Adidas” teplákové soupravě. Boty – sandály s ponožkami a na hlavě měl čepici ;).
Jak se ukázalo, byl v neadekvátním stavu a nemohl ze sebe dostat ani slovo! Tak jsem prostě odešel. Něco na mě křičel. Moje rozhořčení bylo neuvěřitelné!
O půl měsíce později jsem se rozhodl navštívit stejné místo znovu. Opět jsem našla muže, který byl o 12 let mladší než já! No, v souladu se starým dobrým příslovím, že láska se s věkem nepáře, jsem si s ním domluvila schůzku.
Jeho vzhled byl slušný – kožené boty, elegantní oblek.
Hned jsme se dali do řeči, navrhl, abychom šli do nejbližší restaurace. Souhlasila jsem.
Když jsme přišli do restaurace, nechoval se zrovna hezky. Byl hrubý na personál a dožadoval se rychlejšího přinesení objednávky (ačkoli vše bylo podle pravidel – nebylo to ani 20 minut).
Celkově se objednávka opravdu začala zpožďovat. Na jednu minutu. Muž šel okamžitě zjistit, co se děje, a v tu chvíli jsem viděla jeho “milé” volání.
Prostě jsem odešel.
Na seznamku jsem už nikdy nešla! Ale získala jsem cenné zkušenosti!







