Mám jí říct, že ji můj syn vůbec nemiluje?

Happy News

Píšu vám, abych se svěřila s něčím, co mi nedává klid.
Hledala jsem radu u své nejlepší kamarádky, ale ta na mě jen upřela pohled: “Jsi se všemi? Netlač se mezi fackami…” A tak jsem se na ni podívala.

Nedočkala jsem se od ní žádného pochopení a potřebuji najít uklidnění a řešení.

Problémem je můj syn David. Je mu pětadvacet a žije se svým přítelem Adamem doma.

Nemám důvod být nespokojená – užívají jeho pokoj, oba pracují, takže nezatěžují náš rozpočet, dívka je hodná a dobře vychovaná.

Protože však svého syna znám velmi dobře, vím, že Adamu nemá rád . Je k ní velmi milý, starostlivý, pozorný.

V rámci svých možností uspokojuje její přání. Není svátek, ke kterému by jí nedal květiny a dárek. Její práce není vůbec jednoduchá, a tak ji často po druhé bere domů.

Když se jejich volné dny shodují, jedou někdy na chatu, někam do hor a s přáteli nebo do lázní.

Když byli naposledy na lyžích, Adama ošklivě upadla a David ji málem snesl v náručí dolů do hotelu.

Ten večer ji přivezl do “Pirogova”, a když ležela se znehybněnou nohou, díval se na ni jako na malé dítě. Chová se jako dospělý muž, vypadá zamilovaně, ale já vím, že není.

 

Než potkal Adamu , měl můj syn bouřlivý vztah s jinou dívkou.
Byli jako ostré kameny, hodně se hádali, dávali se dohromady, rozcházeli se, pořád kolem nich bylo nějaké drama.

Ale ona byla jeho první opravdová láska. Zatímco jsem čekal, až se usadí, srovnají si povahy a dají se dohromady, ona chytila letadlo do Belgie a usadila se tam.

Půl roku nebyl David sám sebou.

Šla jsem za ním, mluvila jsem s ním o všem možném, pronásledovala jsem ho víc, než když byl malý.

Bála jsem se, že to nepřežije. Pak se objevila Adama, naprostý opak jeho předchozí přítelkyně.

Tuhle holku mám pořád na očích a nemůžu si schovat duši – mírná, milá, umí naslouchat a uklidnit, neslyšela jsem, že by zvýšila tón.

Ale vím, že David ji nemiluje. Cítí k ní všechno možné, jen ne lásku.

A můj velký problém je, jestli jí to mám říct.

Možná si myslíte, že jsem blázen, ale ta pravda dříve nebo později prosvitne a bude to děsivé.

Nechci si ani představovat, jakou hrůzu to sladké stvoření zažije.

Její zklamání bude kruté a zničí ji, a to si nezaslouží.

Určitě si taky říkáte, jestli jsem opravdu se všemi. Nejsem blázen, věřte mi. Jen mě to bolí…

 

Rate article
Add a comment