Byla Frankovou druhou ženou. Věděla, že má čtyřletou dceru z předchozího manželství. Nepovažovala se však za zodpovědnou za rozpad jeho prvního manželství. Frank se sám rozhodl rozvést se s předchozí manželkou; setkali se o půl roku později. Ona nebyla důvodem jejich rozvodu a byla si tím jistá. Někdy brali jeho dceru na víkendy pryč.
Celkově měla jediný problém s jeho matkou…..
Když nastal čas jejich prvního setkání, byla velmi nervózní.
Ten večer jí navždy zůstane v paměti. Vešla do domu své tchyně a ta se na ni pohrdavě podívala a pak na její břicho.
-Aha, teď už chápu, proč je s tebou,‖ řekla tchyně a odvrátila se.
Ano, byla těhotná. Ale hned Frankovi oznámila, že pokud není připraven na manželství, bude schopna to dítě vychovávat sama, protože vždycky snila o tom, že bude mít syna. Frank však chtěl, aby se stali rodinou, a chtěl, aby se jim syn narodil v manželství.
Po celý večer tchyně mluvila jen o synově bývalé ženě a jejich dceři.
Mluvila o tom, jak hezky vnučka maluje a jaké básničky se už naučila, i když se jí na to na nic neptala.
-Mami, proč jsou na stole další talíře?” zeptal se Frank.
-Taky jsem pozvala tvou první ženu a vnučku, jsou součástí naší rodiny, ale nemohly přijít! odpověděla tchyně.
Čas plynul a ženě se narodil syn, který byl samozřejmě tchýniným vnukem, ale ona se k ní i k dítěti stále chovala jako k podřadným.
Jednoho dne, když zůstaly samy, jí tchyně řekla, že Frankova první žena je jeho skutečná rodina a že ona je jen dočasná varianta.







