Musel jsem se oženit, protože jsem zjistil, že je moje přítelkyně těhotná. Po svatbě jsem svou ženu přivedl k rodičům. V té době jsme nemohli žít odděleně. Čas letěl a já se stal otcem úžasného chlapce. Brzy jsme se rozhodli vzít si hypotéku a začít žít samostatně.
Po nějaké době mi manželka řekla, že je opět těhotná. A tak se nám narodila princezna Anna. Děti rostly stále rychleji a rychleji. S každým dalším rokem jsem si začal víc a víc všímat, že se mi vůbec nepodobají. Dokonce i naše povahy byly úplně jiné. Ostatně ani syn, ani dcera se nepodobali mé ženě. Zrzaví a pihovatí – kde se to v naší rodině vzalo?
Napadlo mě udělat test otcovství. Ano, možná to nebyl dobrý nápad, ale byla to jediná možnost, kterou jsem měl. Chtěla jsem mít jistotu, že své děti vychovávám já.
Test jsem si nechala udělat. Na výsledky jsem musel čekat dva týdny. Jakmile mi zavolali, okamžitě jsem spěchal do laboratoře. Díky bohu, že jsem byl jejich otec. Vrátil jsem se domů. Schoval jsem dokumenty, aby je manželka nenašla. Ale proč jsem je nevyhodil hned? Brzy jsem na svou hloupost doplatil!
O několik dní později mi manželka vmetla dokumenty do tváře. Udělala takovou aféru, že se třásl celý dům. Samozřejmě ji chápu, ale dalo se to vyřešit klidnějším způsobem. Nedokázala mi odpustit a já jsem teď sám. Od incidentu uplynulo pět let a manželka mi nedovolí ani vidět děti.
Tak mi čirá zvědavost ukradla to nejcennější – rodinu. Doufám, že mi manželka jednoho dne dokáže odpustit…..







