Co dělat? Bylo to jen vzrušení, ale zhořkl mi život!

Happy News

Ahoj, milí čtenáři.

Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodla podělit se i o svůj příběh.

Před mnoha lety jsme s Adamem byli bláznivé hlavy.

Měli jsme se moc rádi, podnikali jsme spolu nejrůznější věci.

Pak jsme se ale rozešli, já se okamžitě provdala za jiného muže a měla s ním 3 děti. Přirozeně jsem to omezila.

Ale osud mi přichystal překvapení a zřejmě se rozhodl vyzkoušet mé nervy.

Asi před třemi měsíci jsem musela cestovat vlakem do hlavního města.

Nastoupila jsem do prvního kupé a koho jsem měla vidět?!

Byl tam Adam – už na něm byla vidět léta, ale pořád byl roztomilý.

Ukázalo se, že i on bude pár dní jako já. Na služební cestě.

Ještě než jsme přijeli, už jsem věděla, co se stane.

Ten večer jsme se spolu najedli a pak jsme se rychle vrátili do hotelu, kde bydlel.

Ani nevíte, jak to všechno bylo krásné! Jako za starých časů!!!

 

V dalších dnech tato setkání pokračovala – vzpomínali jsme na to, co jsme dělali předtím, jak jsme se bavili atd.

V jednu chvíli se mě přímo zeptal, jestli bych nechtěla být jeho milenkou!

Nejdřív jsem si myslela, že si dělá legraci, ale pak mi došlo, že to myslí vážně.

Po těch několika hezkých dnech v hlavním městě mi tenhle chlapík ztrpčil život!

Přitlačil mě ke zdi a řekl mi, že mě chce vidět každý týden.

Nutil mě, abych každý týden cestovala a zůstala u něj alespoň jednu noc.

Zapomněla jsem zmínit, že je rozvedený a má jedno dospělé dítě.

Snažila jsem se s ním promluvit a vysvětlit mu, že už ho nechci vidět.

On mi však vyhrožoval, že pokud ho opustím, řekne vše mému manželovi a bude po manželství.

Nevím, jak se toho muže zbavit – nechci ho už vidět, nechci o něm slyšet!

Bojím se, že se manžel všechno dozví – nechci mu ublížit a zničit si s ním klidný život.

Prosím, poraďte mi, jak mám postupovat.

 

Rate article
Add a comment